dohnalka79

Prosím kdo má zkušenost s LED televizí a LCD, má efekt připlatit Led nebo koupit levnější lcd?

nejsem velký televizní maniak,ale chci malou spotřebu a pěkný obraz.díky za info

Nejlepší odpověď
Hlada

Nenechte se zmýlit označením. Vlastní panel je pořád stejný – LCD-TN. Rozdíl je jen v podsvícení. TV s LED podsvícením má údajně vyšší životnost, lepší a rovnoměrnější podsvícení, vyšší kontrast a nižší spotřebu. Rozdíly nejsou podstatné, stejně tak není LED podsvícení výrazně dražší. Myslím ale, že se vyplatí.

Další odpovědi
Hykam

Zcela určitě vám doporučuji zakoupit LED TV. Obraz je nesrovnatelně lepší.
Nehledě na to že LED TV je novější technologie. LCD se již v podstatě jen doprodávají.

anonym

http://www.di­gizone.cz/seri­aly/recenze-digitalnich-televizoru/