roxilox

Prosím je lepší koupit malý notebook, nebo tablet?

Zvažuji koupi notebooku nebo tabletu. Chci ho jak na klasické prohlížení netu, tak i na prohlížení souborů a vytváření případných poznámek. Dívala jsem se na tyto :
https://www.mi­ronet.cz/leno­vo-ideapad-s13011igm-ruzova-116quot-hd-intel-celeron-n4000-11ghz-4gb-32gb-emmc-intel-uhd-600-w10h+dp384365/
nebo:
https://www.mi­ronet.cz/samsung-galaxy-tab-a-t515-101quot-lte-cerna-101quot-wuxga-oc-1618-ghz-2-gb-ram-32-gb-8mp-5mp-android-90+dp386543/
poraďte mi prosím do čeho jít, případně něco podobného ve stejné cenové hladině.

Nejlepší odpověď
elkon

Tablet má omezené možnosti použití, proti noťasu. Když už dát peníze, tak noťas.

Další odpovědi
Kepler

Oba modely mají malou vnitřní paměť. Být tebou, tak bych do budoucna počítal i s tím, že si tam budu ukládat nějaké ty filmy a videa. Do 32 GB by se ti jich moc nevešlo.

Kelt

Záleží na tom, jak to budeš využívat. Doma je lepší mít notebook, být napojený na internet. Na přenášení by snad stačil tablet. Dají se na něm dělat fotky, videa a pod. Ono nejde jen o cenu. A můžeš se dohodnout, co chceš nastavit. Třeba sedět na náměstí a prohlížet peruánský prales na živo, jen aby ses ukázala, je dost drahé, jestli mi rozumíš.

Kajoch

Vlastním oboje,ale jednoznačně notebook…viz.pře­dešlé odpovědi.

jáára

Tablet. S tímhle ntb zešedivíš.