Avatar uživatele
annas

Prosím, dá se z prezentace vyjmout fotografie?

Když dostanu od někoho prezentaci, dá se nějakým způsobem jedna fotografie okopírovat tak, aby se mohla samostatně použít?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, quentos, Jahoda, vagra, rynek878, anonym před 5016 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Pokud se jedná o *pps prezentaci, tak nejjednodušší je přejmenovat příponu na *ppt a otevřít v pracovním režimu. Poté stačí konkrétní obrázek označit, zkopírovat (Ctrl+C) a vložit (Ctrl+V) do obrázkového editoru: Malování, IrfanView, Zoner studio a pod.
Doplňuji:
Ještě tu je jedna úplně jednoduchá možnost:
Při probíhající prezentaci konkrétního obrázku zmáčknout PrintScr (nad Insert) a poté vložit (Ctrl+V) do obrázkového editoru: Malování, IrfanView, Zoner studio a pod.

Upravil/a: Bumbes

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Musí se otevřít v opravdovém powerpointu nikoliv jenom v prohlížeči . Z powerpointu jdou jednotlivé snímky kopírovat nebo i doplňovat. prostě muže se prezentace vytvářet.
Doplňuji:
Jde to i v Open Office org. v programu Impress.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Neuvědomila jsem si, že když označím odpověď, otázka se uzavře. Vyzkoušela jsem s pím PRs a pak vložila do InfanView a povedlo se.

Mosoji, ten program, který jste uváděl, asi nemám.

Děkuji oběma, opět jsem chytřejší.

před 5016 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

V prezentaci jsou plnohodnotné fotografie v jpg. Kopírovat lze kamkoliv nemusí se jen do editoru.

před 5016 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Bumbes s tím PrtScn je to dobrý. To mě ani nenapadlo,ale zhoršuje se tím kvalita fotografie, ale oni bývají již zmršené v prezentaci.

před 5016 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek