annas

Prosím, dá se z prezentace vyjmout fotografie?

Když dostanu od někoho prezentaci, dá se nějakým způsobem jedna fotografie okopírovat tak, aby se mohla samostatně použít?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Pokud se jedná o *pps prezentaci, tak nejjednodušší je přejmenovat příponu na *ppt a otevřít v pracovním režimu. Poté stačí konkrétní obrázek označit, zkopírovat (Ctrl+C) a vložit (Ctrl+V) do obrázkového editoru: Malování, IrfanView, Zoner studio a pod.
Doplňuji:
Ještě tu je jedna úplně jednoduchá možnost:
Při probíhající prezentaci konkrétního obrázku zmáčknout PrintScr (nad Insert) a poté vložit (Ctrl+V) do obrázkového editoru: Malování, IrfanView, Zoner studio a pod.

Další odpovědi
mosoj

Musí se otevřít v opravdovém powerpointu nikoliv jenom v prohlížeči . Z powerpointu jdou jednotlivé snímky kopírovat nebo i doplňovat. prostě muže se prezentace vytvářet.
Doplňuji:
Jde to i v Open Office org. v programu Impress.

annas

Neuvědomila jsem si, že když označím odpověď, otázka se uzavře. Vyzkoušela jsem s pím PRs a pak vložila do InfanView a povedlo se.

Mosoji, ten program, který jste uváděl, asi nemám.

Děkuji oběma, opět jsem chytřejší.

mosoj

V prezentaci jsou plnohodnotné fotografie v jpg. Kopírovat lze kamkoliv nemusí se jen do editoru.

mosoj

Bumbes s tím PrtScn je to dobrý. To mě ani nenapadlo,ale zhoršuje se tím kvalita fotografie, ale oni bývají již zmršené v prezentaci.