Mravenec

K čemu vám ještě slouží výborně internet? (Vyjma odpovedi.cz)

Za mě „mejl“, Facebook a všeobecné vyhledávání Youtube a Google. 🙂

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jako u ostatních, porno a warez.

Další odpovědi
lexx

  • pohotové informace
  • komunikace
  • práce z domova (korespondence, objednávky, platby…)

msi

  1. veškerá komunikace se školou probíhá přes studijní portál stag a email, hlavne se taky elektronicky přihlašujeme k zápočtu, zkouškam…
  2. info všeobecně
  3. komunikace s lidma
  4. sledování pořadů zdarma, to platí zase všobecně, stáhneš knížky, učebnice zdarma
  5. elektronicky bankovnictví

..tvl toho je

quentos

Jako příležitostnému překladateli k vyhledávání informací (překladatel musí bejt někdy vševěd :{(>), pak jako Vám ke sledování klipů, ke zpětnému sledování TV pořadů, které prošvihnu, a v neposlední řadě k trénování scrabblu, jehož stolní verzi hraju závodně…

Mc Merkurion

…odpovím obráceně: dřív jsem potřeboval fůru literatury,zku­šenejch známejch,prolítat obchody,tv program s reklamou,kupovat CD,DVD,LP,SP, … a dnes mám internet >>> k čemu není internet: na poklábosení se sousedem u panáka

AmazedWolf

Můj internet s rychlostí úžasných 800 kB/s, mi neslouží vůbec k ničemu!

alvin

Na objednání pizzy :D

ivzez

Studium – historie, jazyky, právo, počítače (operační systémy)…
Komunikace

briketka10

Že stahuju hudbu, filmy, ukládám fotky,
co si nafotím, sleduju občas Archiv
Prima PLAY a FB mám, ale moc ho
nepoužívám pak prošvihnu občas ňákou
událost kamarádů a omlouvám se jim.

anonym

S přáteli občas vyměním pár názorů,youtube kanálek používám,a našel jsem si tam i jednu fajn holku,která je fakt fajn.

briketka10

Přesně to je takto :

Příspěvek: Že stahuju hudbu, filmy, ukládám fotky,
co si nafotím, sleduju občas Archiv
Prima PLAY a FB mám, ale moc ho
nepoužívám pak prošvihnu občas ňákou
událost kamarádů a omlouvám se jim.

Nahlásil uživatel: Jugar

Z důvodu: Plagiátorství, porušení autorských práv.

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.

Připomenutí: Častým důvodem nahlášení příspěvku bývá nepoložení otázky do pole pro otázku.
Věnujte prosím, pozornost pravidlům serveru a kodexu uživatele. Pro správné používání serveru je vám k dispozici nápověda.
Časté dotazy naleznete pod záložkou FAQ.

S přátelským pozdravem

Tým Odpovědi.cz

To by potom každý, kdo používá YouTube,FB, atp,
byli Plagiátoři a porušovali autorská práva, protože
také vkládají některá videa do odpovědi.cz a i Ty
si to dělal vzpomeň si na to.

Tak jsem Ti také nahlásila Tvou odpověď nevím,
jak to dopadne uvidíme uvidíme :))

Už mě totiž nebavíš dnes už druhá a snad už
poslední !! Od Tebe ráno !!

briketka10

Ke stahování filmů, hudby apod. na FB moc
nechodím tam potom většinou prošvihnu
narozeniny mých přátel a to mě mrzí a
omlouvám se jim 😁

Nevím pro Ti tato odpověď ty bídáku
Jugare překážela, abys mi ji nahlásil
jsi PRO MĚ VAJGL a SPLÁCHNI SE DO WC !