Lucy13

Prosím, co mám popisovat za věc, aby spolužáci hned nepoznali co to je,? děkuji

Nejlepší odpověď
koník.

převaděč spojitosti. Z filmu Hele vole kde mám káru, To určitě nikdo neuhodne :)

Další odpovědi
honza19hk

co třeba VT-55 ,to bych řekl že neuhodnou.Mnoho z nich snad ani neví co to je.

venkovan

Tu nejběžnější co znáš. Když to dobře nadneseš – nikoho to ani nenapadne, že třeba popisuješ rohlík (zkus ho popsat jako chemický proces – což vlastně upečení rohlíku je).