Promlčecí lhúta???

Prosím vás mam otázku v roce 1996 nam zabavil multiservis televizi zapkatily jsem dluhy a odstehovaly jsme se z bytu pryc ?! po nastehovani do noveho bytu kde jsme bydlely chvylku nam pry udajne psaly upominku ze mame zaplatit nejaky soudni poplatky a poplatky za pravnika to ale poslaly na prvni adresu kdyz zjistily ze tam nebydlime poslaly ji na druhou adresu ale v te dobe jsem tam uz nebydlely.Ted jsme potkaly znameho domovnika a prislo mu slozenka na zaplaceni naseho dluhu protoze on v te dobe byl rucitel te televize tak jim zavolal a oni ze to mame zaplatit my je nejaka promlceci lhuta????? slozenky o zaplaceni dluhu za televizi mame a je to presne 9 let predem dekuji za odpoved moc by nam to pomohlo

Odpovědi
Blanicky

Promlceci lhuta by mela byt 10 let. Pokud ale probihaji nejaka opatreni doba se tim prodluzuje. Doporucuji kontaktovat Multiservis aby jste vedel v cem Vas zalovali a co bylo predmetem soudu.