Promlčecí lhůta

Dobrý den. Když je dluh u Providentu starý 6 let a teď mi přišlo že podají návrh na exekuci, není to už promlčené? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Charlie

Pracuji u Providentu na inkasním oddělení. Pokud Vám přišel dopis po delší době, Vaše pohledávka už buď bude na Centrálním vymáhání pohledávek nebo druhá možnost, že ji firma prodala externí inkasní agentuře-to je horší možnost. To potom zaplatíte dluh u Providentu a ještě inkasní agentuře poplatek. (cca 10.000,–)
Být Vámi, co nejdříve kontaktuji pobočku pod kterou spadáte nebo osobu uvedenou v dopise.
Hodně štěstí

Další odpovědi
BENYTA

Takže když si půjčím peníze,od kohokoli,budu čekat na promlčecí lhůtu,abych je nemusela vrátit?Rychle se s nimi zkontaktujte,na­vrhněte splátkový kalendář,hlavně nedělejte mrtvého brouka a nemyslete si,že po šesti letech je to promlčené…

martina1

To by bylo asi fajn,nikdo by nesplácel a po nějaké době by se mu dluh promlčel.Nejsem právník,ale myslím,že si doma hezky ukliďte a čekejte na návštěvu exekutora,nebo rychle dluh doplaťte,pokud to jde.Až vám sečtou dluh+úroky+soudní výdaje+provizi exekutora,tak to bude o mnoho a mnoho víc,než jste si půjčili.

standa

Pokud nebyla uplatněna námitka promlčení PŘED vydáním exekučního titulu (nejspíš platebního rozkazu), a platební rozkaz nabyl právní moci…, tak výkon rozhodnutí (=exekuce) může být vykonán kdykoli během 10ti leté promlčecí lhůty (§ 408 odst. 1 obch. zák).

TAKŽE PROMLČENÉ TO NENÍ !

V otázce, na kterou odkazuji níže, jsou docela přehledně popsány různé promlčecí lhůty pro různé právní situace…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/promlceci-doba-otazka-nejspis-pro-standu

NickD

Okamžitě je kontktujte a domluvte si splátkový kalendář! Vše samozřejmě písemě! Odpadnou vám tím další pladby za exekuci ,atd.
V tomto případě po vás budou chtít doplacení částky v měsičních platbách.Všechny doklady si pečlivě uschovejte.Ne­zaplacení jedné splátky je považováno za porušení a okamžité odsouhlasení exekuce se všemi důsledky!

ServiceOffer

BUSINESS LOAN PERSONAL LOAN HERE APPLY NOW WhatsApp +918929509036 financialserviceoffer876@gmail.com Dr. James Eric

Hong Kong

NALÉHAVÁ NABÍDKA PŮJČKY S NÍZKOU ÚROKOVOU ÚROKEM 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizice na podnikatelský úvěr a všechny ostatní související půjčky KRISTICKÉ ÚVĚROVÉ FONDY vás pokryly, máme pro vás speciální nabídku, nabízíme vám platformu, kde můžete využít půjčku s úrokovou sazbou 3% na zajímavé období od 1 do 35 let, jsme spolehliví, důvěryhodní a legitimní. Nabízíme půjčku od minimálně 5 000 $ do maximálně 80 000 000 $: 00. Zájemci by nám měli laskavě poslat zprávu prostřednictvím portálu společnosti a vyplnit formulář žádosti prostřednictvím whatsapp: +256756543536 nebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com