PlayStationa

Jak se zbavit dluhů?

Ne, že bych nějaké měl, ale tématika mě docela zajímá. Díky za každý příspěvek.

Nejlepší odpověď
LubosHa

Někdy v krajních případech, když je třeba mít peníze rychle (a i obecně to může být dobré řešení), může být docela dobré prodat dům/byt a přestěhovat se do menšího (znám takhle člověka, co byl v těžkým ******, a potřeboval celkem velký prachy do dvou týdnů, prodal dům přes http://www.snad­nyvykup.cz/). No, a pak je potřeba trochu pozměnit životní styl, šetřit, třeba na sobě i pracovat, aby byly větší výdělky,…

Další odpovědi
huxa

Splatit je.

marci1

Průměrně inteligentní člověk si dluhy nedělá. Pokud se už stane, že se zadluží, je nutné dluh co nejrychleji uhradit. Více šetřit, kupovat jen potřebné věci. Hlavně nesplácet dluh dalším dluhem. ☹

Drap

Nejlépe dluhy nedělat a pokud už nějaké jsou, co nejdříve zaplatit. Je to to nejjednouší a nejlevnější řešení.

zjentek

až přijde čas platit, tak to samo o sobě ukáže možnou cestu :o