prominou my zbytek trestu

Dobri den mam zadrzeni ridicsky prukaz polovina testu bude v unor2010 byl v tom alkohol mohla by se na mne take vstahovat amnestie nabo mam zadat o pominuti zbytku trestu a kdy mam zadost podat 6.2.2010 bude polovina dekuji za odpovet

Odpovědi
nadrazak

Promiňte že to napíšu poněkud zostra, ale nechápu, proč by se někomu, kdo byď jednou jedinkrát řídil pod vlivem, měl vůbec být řidičák vrácen!

Chlastat a řídit to prostě nepatří dohromady a kdo to jednou udělal, ten už prostě nemá za volantem nikdy co dělat!

Dokážu pochopit, když někdo něco ukrade nebo udělá nějakou blbost z mladické nerozvážnosti, ale řízení pod vlivem je věc natolik závažná a stojí každoročně tolik nevinných lidských životů (často i dětských či mladistvých), že se to omluvit prostě nedá.

A ve Vašem případě obzvlášť, když neumíte ani pořádně psát, pochybuju, že byste uměl pořádně řídit.

standa

  1. ´amnestie´ se na váš trestný čin nevztahuje
  2. žádost o prominutí podejte po uplynutí půlky trestu, ale pokud je v tom alkohol, tak vám nejspíš nevyhoví…