izabou

Proměnili mi podmínku za řízení auta. Jednalo se o práci, ale nikoho to nezajímá.

nikdy jsem neseděl nežil jsem údajně řádný život,protože jsem neměl jinou možnost.
Proč je to tak ?
Doplňuji:
Proměnily mi podmínku za to,že jsem jel autem a měl jsem zákaz řízení.Řidičák vlastním 19 let,nikdy jsem nehavaroval.
Podnikám musel jsem dovézt mater.jinak bych byl bez práce-řidič zaměstnanec neměl zájem.
Mám 3 malé děti musím pracovat.
Odvolal jsem se ke krajskému soudu-mám nějakou šanci dostat prodloužení podmínky ?

Nejlepší odpověď
standa

Jak se dá na takový blábol(promiňte mi ten výraz) rozumně odpovědět ?

Zkuste si tu svoji otázku přečíst a vžít se do role čtenářů, kteří vůbec netuší co máte mysli například těmito výrazy:

  • proměnili mi podmínku…(a z jakého důvodu?)
  • jednalo se o práci… (jakou to má souvislost?)
  • nikdy jsem neseděl nežil jsem řádný život… (nechápu co jste touto větičkou chtěl říci)
  • neměl jsem jinou možnost…(chybí mi souvislost?)

Doplňuji:
Je mi líto, ale všechny vámi uváděné ´lidské´ argumenty NIKOHO (!!!) nebudou zajímat.

Je nepochybné, že jste se dopustil trestného činu „maření výkonu úředního rozhodnutí“ + přestupku „řízení bez ŘP“… a soud téměř na 100% vysloví, že jste se v podmínce tzv. neosvědčil a bude vám téměř automaticky vyměřen původní nepodmíněný trest.

Pokud jste v takto krajní situaci, tak doporučuji, abyste vyhledal advokáta, který vás bude na soudním řízení zastupovat a třeba advokát s mnohaletou soudní praxí vymyslí nějakou ´polehčující´ okolnost, na kterou by soud mohl slyšet. Ale pochybuji, že to výjde ☹

Další odpovědi
atriplex

Každé rozhodnutí státního orgánu obsahuje odůvodnění, ve kterém je napsáno, proč bylo tak rozhodnuto. U každého rozhodnutí je poučení, jak postupovat, pokud s rozhodnutím nesouhlasíte. Doporučuji přečíst rozhodnutí a tam se vše podstatné dočtete.

hanulka11

měl jste si najmout někoho kdo by materiál odvezl a neriskovat v podmínce, to nikoho nebude zajímat

vlastina

Já z toho mám pocit,že Vám podmínku proměnili na to, že si to půjdete odsedět.Podmínku jste porušil.Maření výkonu úředního rozhodnutí.