karolka<3

Projekt na Výtvarnou výchovu s tématem metamorfózy. Nemáte nápad na zpracování?

Dobrý večer,
mám do školy projekt na Vv, kdy mám nějak zpracovat téma metamorfózy (proměny). Snažila jsem se něco vymyslet, ale abych byla upřímná, já a fantazie zrovna kamarádi nejsme a tak bych potřebovala poradit nějaký nápad. Zpracování může být jakékoli, ale já sama se nejlépe vidím ve focení (zpracování ve formě fotografií máme dovolené). Za jakýkoli nápad bych byla velmi vděčná.
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký večer.

Odpovědi
AnaMaruska

Už je to možná pasé, ale (kdyby to mohlo být vtipné a s nadsázkou) – co udělat fotosérii kluk a holka – nejdřív jako první rande, oba načinčaní, pak mají pejska, pak dítě-uštvaní a nakonec ona v natáčkách semetrika a on leští podlahu… jen střílím od boku 🙂 Držím palce a určitě napište, jak jste to nakonec zvládla!