ShyDoe

Program na úpravu videí , který používají vlogeři

Jaký je nejlepší program na úpravu videí ? Myslim aby to umělo takový ty efekty, které můžete vidět ve videích od různých vlogerů… jako například do videa dávat obrázky, různé zvuky, nápisy, v jedné části video zrychlit nebo zpomalit, změnit zvuk atd… děkuji moc :)

Odpovědi
Poklička

VLOGEŘI NA YT použivají programy na upravu videa Sony Vegas Pro nebo Adobe Premiere Pro . A na ty efekty použivají program nejspiš Adobe After Effects. Ale jsou placené.

Zirafa123

Adobe After Effects, Sony Vegas Pro, Sony Movie Studio (je to můj názor, nevím jak to bude vyhovovat tobě)