Lucy

Program na tajenky …

Neznáte někdo nějakej program, ve kterém by se daly byrábět tajenky, ale aby se pak daly uložit ve formátu obrázku?

Nejlepší odpověď
anonym

Například CWDStudio

http://www.cwdstu­dio.com/cz/abou­t/

osobni verze se da poridit za nejakych €14

uložení do obrázku umí snad každý, stačí stisknout klávesu PrintScreen a obrazek oriznout a ulozit v malovani nebo jakemkoliv grafickem editoru.
Doplňuji:
před zakoupením je možné program stáhnout a vyzkoušet (generování osmisměrek, klasických a švédských křížovek). Zkušební verze má omezenu velikost křížovky.