Reezo

Profesionální řidič / řídí referent.

Zdravím všechny.
Mohl by mi někdo stručně a jasně vysvětlit, od kdy se člověk bere jako profesionální řidič a od kdy jde o řidiče referenta?
Ve smlouvě mám uvedeno že jsem řidič.

Odpovědi
elkon

To záleží na pracovní pozici. Profesionální řidič se tím řízením živí. Referent má řízení vozu ke své profesi, třeba referent MTZ jezdí vozem pro materiál a pod.

Emefej

Řidič vozí někoho jiného, referent vozí sám sebe.

Dochy

Jako řidič je krátka řízení vozu hlavní náplní Tvé práce.

Jako řidič-referent můžeš být třeba technik, který dělá něco jiného, ale na místo práce sebe i materiál přepraví služebním autem.