kurec

Prodavají v kauflandu elektroniku typu powerbanky, kabely atd…?

Odpovědi
Pospíšil

Občas. Non-food nabídku doplňují každý týden, ale jen o pár položek, spiš náhodných. Tyče, biče, elektrické spotřebiče… Naslepo bych tam pro konkrétní věc nešel.

elkon

Můžeš se podívat.

aliendrone

Ale jo, mívají tam regál, dva. A občas i něco v „akčních koších/pultech“. Nabídka je VELMI omezená, dobré leda tak v nouzi (koupíš USB kabel i jebku nabíječku apod.). VŠECHNO ovšem naprosto shitózní kvality a navíc s ohledem na ni za ŠÍLENÉ ceny. :)

Odobasf

Aktuální akční nabídka z kategorie Elektro, kancelář, média vás vždy potěší. Široký výběr i skvělé ceny = výhodný nákup. S námi ušetříte!
https://driftbos­s.io