Pavel1212

Proč zkopírované zprávy na ICQ nekopírují smajlíky?

Poslední dobou si často s přáteli píšu na ICQ, a občas se mi stane, že se rozepíšu, odešlu zprávu, a odepíše mi to, že to zprávu nedoručilo, protože je moc dlouhá 🙂…no a když to zkopíruju a pošlu třeba na 2 části, tak mi to nezkopíruje ani jednoho smajlíka a pak to vypadá blbě nebo jako nějaké úřední spisy… Neví to ty smajlíky nekopíruje a musím je tam znovu psát? Díky 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

nevim proc icq nekopiruje smajliky (programove to asi nemaji osetrene, spravne by se totiz obrazkovy smajlik mel do schranky vzdy zkopirovat jako textovy smajlik a pri opetovnem vlozeni by jej mel byt schopen program prevest zpet na graficky pokud je schopen ho zobrazit) jine programy to bezne delaji, snad by vam pomohl prechod na jiny program – treba Pidgin (ktery podporuje mimo jine i ICQ)

zkuste http://www.slu­necnice.cz/sw/pid­gin/ … za zkousku nic nedate