hermankarel

Proč zatím nikoho nenapadlo prodávat respirátory s chladivým efektem (máta, mentol)?

Nebo respirátory s vůněmi (vanilka, horská louka atd.)

Odpovědi
Ametyst

Z toho by nás za par minut rozbolela hlava. Inhalovat syntetické vůně má daleko ke zdraví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Možná, že to napdalo plno lidí, ale nikdo se kt omu neodhodlal. Tebe to taky napdalo a taky jsi je nezačal vyrábět (i když můžeš ;)).
Víš kolik má kdo nápadů… a kolik z nich se jich uskuteční. Někteří lidé se kolikrát bojí, že jim jejich „geniální“ nápad někdo ukradne. Velmi málo pravděpodobné, nápadů a to hodně dobrých i nerealizovaných je nespočet. Důležité je něco dělat a dělat to dobře. Nápad zůstane jen nápadem, když na něm nikdo nepracuje. ;)
Já mám třeba takový „deník nápadů“ a mám tam napsané skutečně stovky nápadů, drobných vynálezů, inovací, reforem systémů, vlastních zjištění a podobně… Podnikatelské nápady, vylepšení věcí/výrobků/slu­žeb, chod některých věcí.. většina z nich jsou jen na papíře. :D Ale podnikám a začal jsem je postupně realizovat, i když zatím jen dva.

Vyrábí se ale nějaké osvěžující spreje na roušky a podobné vonné věci. https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=osv%C4%9B%C5%B­Euj%C3%ADc%C3%AD+res­pir%C3%A1tory