Avatar uživatele
hermankarel

Proč zatím nikoho nenapadlo prodávat respirátory s chladivým efektem (máta, mentol)?

Nebo respirátory s vůněmi (vanilka, horská louka atd.)

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? janbabka80, rudkaj1996to před 1020 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Z toho by nás za par minut rozbolela hlava. Inhalovat syntetické vůně má daleko ke zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Daidal

Možná, že to napdalo plno lidí, ale nikdo se kt omu neodhodlal. Tebe to taky napdalo a taky jsi je nezačal vyrábět (i když můžeš ;)).
Víš kolik má kdo nápadů… a kolik z nich se jich uskuteční. Někteří lidé se kolikrát bojí, že jim jejich „geniální“ nápad někdo ukradne. Velmi málo pravděpodobné, nápadů a to hodně dobrých i nerealizovaných je nespočet. Důležité je něco dělat a dělat to dobře. Nápad zůstane jen nápadem, když na něm nikdo nepracuje. ;)
Já mám třeba takový „deník nápadů“ a mám tam napsané skutečně stovky nápadů, drobných vynálezů, inovací, reforem systémů, vlastních zjištění a podobně… Podnikatelské nápady, vylepšení věcí/výrobků/slu­žeb, chod některých věcí.. většina z nich jsou jen na papíře. :D Ale podnikám a začal jsem je postupně realizovat, i když zatím jen dva.

Vyrábí se ale nějaké osvěžující spreje na roušky a podobné vonné věci. https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=osv%C4%9B%C5%B­Euj%C3%ADc%C3%AD+res­pir%C3%A1tory

před 1020 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání