Complex

Proč vrahové raději nehrají násilné počítačové hry u kterých se uklidní, než aby skutečně zabíjeli nevinné občany?

Odpovědi
Drap

Zřejmě u her neni ten pravý adrenalin. U některých to může působit obráceně. Na hrách se to naučí, zalíbí se jim to a jdou to zkusit v reálu.

mis.marketka

Myslím, že to bude podobné, jako kdyby sis chtěl poslechnout hudbu a místo toho si četl noty…

Dochy

hra a vražda jsou naprosto různé věci. Dokonce scénář kdy se někdo náhodně něco kriminálního naučí ve hře a pak to jde praktikovat v reálu považuji za téměř vyloučený. Že někdo chce jít vraždit a tak cíleně vyhledává hry s danou tématikou aby získal alespoň nějakou přípravu to bych i pochopil (např. simulátory letadel jsou myslím na slušné úrovni)

ivzez

Myslím, že není moc vrahů, kteří by zabíjeli „jen tak“.
Většina (skoro každá) vražd má nějaký motiv.