Michal Kole

Proč v každém pracovním inzerátu je uvedeno, přijemný pracovní kolektiv, nadstandardní platové ohodnocení?

Já bych NEVYDRŽEL v jakémkoliv kolektivu.

Nadstandardní … to je kolik ? Já nesnesu nedostatek informací.

Když jdu něco koupit ať je to potravina tak koukám nasložení a když je to něco do železářství, elektriky tak koukám na technické parametry na obalu.

Nejlepší odpověď
Drap

Nadstandartní platové ohodnocení znamená to, že získali informaci o to, že se někde za stejnou nebo podobnou práci platí ještě méně.
Příjemný kolektiv znamená , že příjemný musíš být hlavně ty, zvláště k šéfům, nebo půjdeš ještě dřív než tě přijmou.

Další odpovědi
Robert_PM

Příjemný pracovní kolektiv=protože tam ještě nedělá Kolesa. Nadstandardní platové ohodnocení=protože ještě mají na výplaty, neboť jim Kolesa nezpůsobil hospodářskou škodu ve výši desetinásobku základního kapitálu.

arygnoc

príjemný kolektív – nebudete pracovať sám, stále na Vás bude niekto dozerať (služobne starší)
nadštandartné platové ohodnotenie – bez benefitov, viac, ako dáva konkurencia (rádovo o stokoruny, viac asi nie, záleží od profesie).

ale stačí zdvihnúť telefón, a opýtať sa.

Lakeysha

Já zase naprosto nesnášim inzeráty, kde nabízej úžasnou práci kdesi cosi, ale vlastně uplně zapomenou zmínit, o jakou práci se přesně jedná. V tu chvíli je mi naprosto jasný, že se jedná o nějaký finanční poradenství, nebo podobnou krávovinu. Jednou jsem u nich byla na školení a to byla tak trapná vymejvačka hlav. Tři hodiny nám místo vyškolování jenom dokola propočítávali, jak strašně moc si vyděláme a jak budem bohatý při minimálním úsilí. To jsem se tenkrát pěkně nas*ala…Jinak u těchhle stupidně inzerovanejch prací je vždycky jasný, že se jedná o něco nepříliš populárního jako marketing, callcentrum, prodej různejch cetek, postávání ve stánku a tak. Ale naštěstí i tam se s trochou štěstí najde slušná brigáda. Já si třeba našla před dvěma lety callcentrum, kde se k nám chovaj normálně a platěj nás za čas a ne za výkon…a kde nemusim nikomu nic nabízet, jenom vyplňuju dotazníky:-D Ale jen jako brigáda, na plnej úvazek by se to nedalo…