Rokio

Proč uživatel Odpovědi.cz nemůže dávat palce svým odpovědím a hvězdičky svým otázkám?

Ze které důvodu člověk nemůže ohodnotit sám sebe?

Odpovědi
Kelt

Trochu skromnosti a pokory bys měl mít, Rokio? Nejde konkrétně o tvé dotazy, ale pak by toto nemělo žádný smysl, kdyby se každý hodnotil sám. Nebo si představ, že by si kandidát na prezidena dal sám 80 % hlasů.

cappuccino

Rokio, to by bylo stejne, jako kdyby se deti ve skole znamkovaly samy!!

elkon

Právě kvůli takovým, jako jsi ty. Za ty tvé hovadiny bys sypal jeden palec za druhým. Bylo by to naprosto neobjektivní. Hodnotit takto sám sebe může jen namyšlený trouba.

Emefej

Založ si druhý účet a můžeš se upalcovat až do bezvědomí.

Rokio

cappuccino: Několikrát se stalo, že se mě učitelka zeptala, kterou bych si dal známku. Já jsem řekl, že dvojku, i když podle paní asistentky jsem všechno věděl a ta by mi dala jedničku. Bral jsem v potaz i skutečnost, že se nevyjadřuji tak plynule a trochu jsem se v řeči zasekával. Zato u mých spolužáků jsem několikrát viděl, že by si dali jedničku, když se jich pedagog zeptal, jak by se ohodnotili, i když nějaké mezery ve znalostech měli.