Complex

Proč tak dlouho trvá, než se tiskárny připraví k tisku?

Odpovědi
Kepler

Pokud myslíš ty periférie k PC, tak to docela chápu. Od PC dostanou povel a pak už je to víceméně mechanická záležitost. Vycentrování cartridge, jezdec kmitá od okraje k okraji, přečtení okrajů stránek a tak. moc tomu nerozumím. Ale je to krásný koncert. Skoro jako startování Jumba 🙂

Edison

Pokud jde o HP, tak těm to od jistého modelu trvá dycky tejden… A jsou schopné si připravovat tisk i několikrát za sebou. A uměj to i laserovky… Prostě HP.

cochee

Inkousty: justace krajních poloh hlav, propláchnutí hlav inkoustem.
Lejzry: justace všeho možného mechanického, předehřev zapékací jednotky.

Týká se vždy doby před tiskem první stránky v tiskové úloze, výtisk 2. a dalších stránek po 1. stránce je vždy daleko rychlejší.