marcelkacz

Proč sou na veškerých ubytovnách zakázány návštěvy?

Nejlepší odpověď
anonym

Inu – nejsou, tvrdíš nepravdu, takže tvá otázka nemá rozumnou odpověď (neexistuje žádný obecný zákon nebo vyhláška s celostátní platností o zákazu náštěv v ubytovacích zřízeních)…
😉
Doporučím ti, aby ses zeptala přímo na té ubytovně (těch ubytovnách), kde návštěvy zakázány „sou“.
Jen – určitým vodítkem, proč na některých ubytovnách omezeny návštěvy jsou, ti může být obava ubytovatale z úniku peněz – tedy aby ´návštěvy´ nevyužívaly ubytování zdarma…

Další odpovědi
anonym

Já bych řekl, že po špatných zkušenostech toho kdo to má na starosti.Ono pokud k někomu přijde pár lidí na návštěvu a dělají bordel, tak se pak nediv, že správce zakáže návštěvu všem.Jeden člověk dokáže zkazit výhody pro všechny.
Jen pro ilustracvi Ti řeknu případ z mého zaměstnání.
Na dílně jsme měli povolená rádia, ale tak aby to nerušilo dalšího zaměstnance.Pak bylo najednou víc práce a přibírali nové lidi.A mladí!!! kluci (schválně píšu mladí s vykřičníkem, protože starší repektovali to s rádiama) si začali pouštět rádia nahlas a každý chtěl poslouchat to svoje.Dva vedle sebe se nemohli dohodnout o ztlumení rádia a poprali se kvůli tomu.A vedoucí nařídil, že musí všechna rádia zmizet a kdo poruší zákaz dostane pokutu.Řekl, že když se lidi neumějí sami mezi sebou dohodnout, tak musí být tedy zákazy.
A takhle je to třeba na těch ubytovnách.JEDEN TO ZKAZÍ VŠEM.