Proč školy místo učebnic nedají dětem tablety a učebnice do nich přeskenjí,aby nemuseli učebnic kupovat 30 a děti

neměli vadné držení těla http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/164591-tezke-aktovky-prispivaji-k-vadnemu-drzeni-tela/

Nejlepší odpověď
venkovan

Mne ve škole dávali lžičky a na nich rybí tuk. A nic moc. To bývaly takové povinné kampaně do kterých rodiče nemohli moc mluvit.
Tak proč dnes dávat ve školách dětem tablety – rodiče jsou snad dost chytří, aby děti léčili sami.
Navíc v tabletách moc moudra napsáno není.

Další odpovědi
quentos

Aby děti nečuměly v jednom kuse do počítače a věděly, co je to kniha. Za jejich vadné držení těla učebnice nemohou – v jeden den jich přece nepotřebují všech třicet.

IK

Interaktivní učebnice už jsou, školní HP mini noťák taky, jen s tím „dáváním“ bude problém 🙂

tom004

Děti nemají vadné držení těla z nošení učebnic,ale ze způsobu jakým je nosí.Těch v odkazu je minimum.Většinou je nosí v různých kabelách přes jedno rameno.I když uznávám,že jich někdy nosí zbytečně moc.Ale knihy mají i své výhody.Například,nel­ze je připojit k netu.

Damiana

A neměly by ještě školy dát studentům auta, aby se netlačili v autobusech? Už vidím ty notorické záškoláky, jak na tabletu (nebo ntb), jejichž používání dětmi se snaží mnoho rodičů potlačit, pilně studují učivo.

anonym

Můžeš pokračovat v diskuzi, která tu už byla:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zdalo-byse-vam-lepsi-kdyby-sme-mneli-ve-skolach-tablety-jako-v-korei-misto-papirovych-ucebnic-ktere-vazi-10kg-dene

led

Vypočtová technika do škôl a domácnosti zdarma! Hurá!
to všetko už tu bolo, boli to krásne heslá, ale treba sa učiť aj pomocou vlastného rozumu a naučiť sa používať ho. Nie vždy tú techniku máte pri sebe. Schválne skúsme:
viete rýchlo z hlavy malú násobilku?
koľko je 44,50Kč + 6.-Kč = je to viac než 50.-Kč alebo nie?

lenka.seda

Takové knížky už jsou, jenže školy nemají peníze a rodiče taky ne. Stačí, že nám teď dávají elektronickou žákovskou a třídní knihu. Polovina třídy s tím nesouhlasí, ale nedá se nic dělat.

akvidzerp

ani by na to nebyli peníze…

iceT

Venkovane,Ven­kovane,mě z Vás jednou praskne bránice!!!!

Damiana

Přidávám se! 🙂