proč šišky neopadávají

proč šišky jedle bělokoré neopadávají?

Nejlepší odpověď
panenka

zadej si do vyhledávače jedle bělokorá a tam po přečtení článku určitě odpověd najdeš

Další odpovědi
kenyrts

proč šišky neopadávají,protože to takto má zakodované!!!NE­OPADÁVÁ.
Proč jedli bělokorou jako vánoční stromek?
Jedle bělokorá byla v první polovině minulého století symbolem vánoc. Jedle bělokorá zvlášť vyniká vánočně ozdobená. V teplých bytech neopadává, pěkně provoní celý interiér a navodí sváteční atmosféru. Při pěstování na plantáži vánočních stromků má dostatek péče a prostoru, takže z ní vyroste krásný vánoční stromek.