marci1

Proč si drogové kartely v Mexiku vyřizují účty stětím hlavy člověka ? ☹

Berou to jako popravu ?
http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/225822/pr­ace-drogovych-gangu-v-mexiku-nasli-pet-bezhlavych-tel.html

Nejlepší odpověď
Awe

Tam jde hlavně o to ostatní gangy zastrašit,Uřezání palice je v dnešní době jedna z nejhorších smrtí.Kulka do hlavy je rychlá a bezbolestná.Ale z historie mexika jako takového vypozoruješ že řezání hlav je u nich v naprostém pořádku. Jako starší kmeny takto „šaman“ dělal rituál obětování bohům,apod.Kdo v tom vyrůstá tak mu to nepříjde až tak „nelidské“

Další odpovědi
Kelt

Možná šetří náboje, možná je to odstrašující příklad, je to tiché, není slyšet střelba a plní to svůj účel. U nás byly také ve středověku veřejné popravy a mělo to svůj důvod, tak je možné, že proto je to tak i v Mexiku.

honza19hk

třeba zrovna nemají po ruce pistoli ale mačetu.