JájsemRaibek

Proč se ženy a dívky malují, zdobí se šperky a naušnicemi?

Proč se ženy a dívky malují, zdobí se šperky a naušnicemi, proč navštěvují kadeřníka?
Když stejně chlap na ni koukne a řekne: „To je pěkná prdelka“ :D

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pač nám to pak sluší a cítíme se dobře. Je docela zábavné, když si myslíš, že je to kvůli vám:-D
Quentos, je jasné, že se najdou i zoufalky, ale to se pak divím tomu, že se najdou muži, co jsou bez žen. Asi moc zoufalek nebude, pač ty by si ty neschopné opuštěné asociální muže ulovily. Nejspíš těch asociálů bude víc. 😁 😁

Další odpovědi
quentos

Zejména kvůli konkurenčnímu boji – cítí se pak jistější před jinými ženami. Je docela zábavné, když tvrdí, že to dělají kvůli sobě :{D>

Psychotic

Ze stejného důvodu, jako si chlapi kupují Mercedesy a Rolexky, když se na ně stejně ženský kouknou a řeknou… vlastně nevím, co řeknou. Jen vím, že pokud nejste absolutní hovado, jde to snadno i bez toho 🙂

Tyhle voloviny lidé dělají víc kvůli prestiži před lidmi stejného pohlaví, než protože by se to líbilo opačnému 😉

led

Je to udržiavanie dedičstva po mužoch. Prví s tým začali muži, ženy až oveľa neskôr. Podobne to bolo aj so sukňou. Pozrite si dejiny ľudstva.
Súčasnosť.
Ale nebojte sa, už si tieto „vymoženosti“ muži začínajú brať späť. Pozrite okolo seba. Ani dejiny nemusíte študovať.
Protiotázka:
Prečo sa dnes muži maľujú, zdobia šperkami a náušnicami, nosia sukne (nielen tí „iní“ ale aj „originál muži“, napríklad kilt v Škótsku)?

chachar1922

Prdel – žádnou nemám. Po zdravotních problémech, které ani dál neřeším jen hubnu a hubnu, takže už nemám ani ty dvoječky prsa co jsem měla.
Takže to musím uhrát aspoň na náušnicích a vlasech.
Ale ke kadeřníkovi nechodím, zvládám to sama :)
A dál budu doufat, že chlapům bude záležet na tom jaká jsem, než na tom jak blbě vypadám, zatím snad letí na můj charakter, protože nouze zase jako není. :D

sesednizkola

Prdel neni vsechno

ivzez

Protože si nevěří…