Avatar uživatele
jirka F

Proč se někdy objeví dvě stejné otázky pod sebou?

Je to nějaká systémová chyba?

Ne vedle sebe, ale pod sebou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1328 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Není to chyba systému, ani v novém kabátě. Párkrát se to stalo i mně už dřív. Někdy trvá delší dobu, než se otázka objeví po zmáčknutí tlačítka ODESLAT a tak klepne ještě jednou v domnění, že odklepl špatně. Zlatí a stříbrní mohou duplicitní otázku skrýt sami.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Jo, mají tam chybu. Objevuje se to od zavedení nového vzhledu před pár dny. Když to provozovateli nevadí, nech to být…

Mě víc vadí to, že v detailu otázky nevidím jméno tazatele, protože ho zakrývá obrázek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Podle mně

  1. Nejde o zdvojenou otázku (Kepler) ale jen o chybu (nebo spíš specifikum zvoleného řešení) ve výpisu.
  2. Stávalo se to i na předchozím systému
  3. je to sotva pár dní, co už se tento dotaz řešil

Podle mně jde jen o „vlastnost“ těchto stánek. Představte si, že v jedné „sadě“ otázek budou 3. další bude nutno načíst. Představte si, že v době zobrazení seznamu stránek budou na serveru tyto otázky:

  1. A?, 2) B?, 3) C?, 4) D?, 5) E?, 6) F?, 7) G? 8) H?…

krátce po první zobrazení někdo přidá otázku „Bz?“, taže nový seznam otázek bude:

  1. Bz?, 2) A?, 3) B?, 4) C?, 5) D?, 6) E?, 7) F?, 8) G? 9) H?,…

Takže při prvním zobrazení seznamu otázek se ve výpisu zobrazí první tři:

  1. A?, 2) B?, 3) C?

Při ťuknutí na „Více otázek“ se do výpisu přidají další tři, ale už z nového seznamu:

  1. A?, 2) B?, 3) C?, 4) C?, 5) D?, 6) E?

Důsledek: Máme 2× zobrazenu otázku C?, nevidíme nově přidanou otázku Bz? – tu uvidíme až po reloadu (F5, nebo překliknutí na „Nejnovější otázky“)

před 1327 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet