jirka F

Proč se někdy objeví dvě stejné otázky pod sebou?

Je to nějaká systémová chyba?

Ne vedle sebe, ale pod sebou.

Nejlepší odpověď
Kepler

Není to chyba systému, ani v novém kabátě. Párkrát se to stalo i mně už dřív. Někdy trvá delší dobu, než se otázka objeví po zmáčknutí tlačítka ODESLAT a tak klepne ještě jednou v domnění, že odklepl špatně. Zlatí a stříbrní mohou duplicitní otázku skrýt sami.

Další odpovědi
Emefej

Jo, mají tam chybu. Objevuje se to od zavedení nového vzhledu před pár dny. Když to provozovateli nevadí, nech to být…

Mě víc vadí to, že v detailu otázky nevidím jméno tazatele, protože ho zakrývá obrázek.

Dochy

Podle mně

  1. Nejde o zdvojenou otázku (Kepler) ale jen o chybu (nebo spíš specifikum zvoleného řešení) ve výpisu.
  2. Stávalo se to i na předchozím systému
  3. je to sotva pár dní, co už se tento dotaz řešil

Podle mně jde jen o „vlastnost“ těchto stánek. Představte si, že v jedné „sadě“ otázek budou 3. další bude nutno načíst. Představte si, že v době zobrazení seznamu stránek budou na serveru tyto otázky:

  1. A?, 2) B?, 3) C?, 4) D?, 5) E?, 6) F?, 7) G? 8) H?…

krátce po první zobrazení někdo přidá otázku „Bz?“, taže nový seznam otázek bude:

  1. Bz?, 2) A?, 3) B?, 4) C?, 5) D?, 6) E?, 7) F?, 8) G? 9) H?,…

Takže při prvním zobrazení seznamu otázek se ve výpisu zobrazí první tři:

  1. A?, 2) B?, 3) C?

Při ťuknutí na „Více otázek“ se do výpisu přidají další tři, ale už z nového seznamu:

  1. A?, 2) B?, 3) C?, 4) C?, 5) D?, 6) E?

Důsledek: Máme 2× zobrazenu otázku C?, nevidíme nově přidanou otázku Bz? – tu uvidíme až po reloadu (F5, nebo překliknutí na „Nejnovější otázky“)