Kelt

Proč se prodávají televizory, do kterých ještě nejsou odpovídající filmy?

Prodává se televizor za 1/4 mega, ale je málo filmů, které tam jde pouštět.
https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/hardware/474312-prvni-televizor-s-8k-rozlisenim-miri-do-prodeje-cena-je-astronomicka.html.
Možná později těch filmů bude víc, ale proč kupovat ten televizor nyní a ne za několik let, kdy bude více filmů a televizor bude levnější. Takhle to jsou vyhozené peníze? Jaký máte názor? Děkuji.

Odpovědi
Drap

Abys mohl být v předstihu

ivzez

Protože existují lidé,
kteří chtějí mít nové technologie jako první.

Roman71

Protože je spousta lidí, kteří například vlastní televizor s rozlišením 4k a používají ho jako počítačový monitor.

Jako servisní technik jsem se setkal i s případem, kdy měl zákazník na stole 50" OLED televizi LG a pracoval s grafikou pohlednic a brožur s tématikou dovolené u moře. Když výrobek umožní širší využití, proč ho nevyužít, že?

Jiří Bohumil

Pro „snoby“, kteří něvědí „co s prachama“:-)