Avatar uživatele
ahold

Proč se objevuje nějaké okno?

Při čtení, třeba i tady na odpovědích, probleskne nějaké okno. Je to jenom blesk, nedá se ani přečíst co tam je. Jenom zaregistruji zeleno-bílé okno a nějaký text.
Co to může být? A proč? Porucha něčeho?
Doplňuji:
Není to okno: Náš výběr otázek.
Probleskne třeba na domovské stránce prohlížeče, nebo když otevřu nějakou zprávu, nebo i na nějakém chatu.
Objevuje se mi to tak asi týden. Myslím, že se z toho za čas vyklube nějaká reklama. Ty jsou stále vlezlejší.Jen mě zajímá, jestli to máte i vy ostatní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ahold

Zajímavá 0 před 3842 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Ne asi nemam.. takonve noviky se ke me jeste nedostali jeste ze tak ..:D Podle tveho popisu neni uplne jasne co by to mohlo byt.. ale tipoval bych to na nejakej vir ..stahni si toto ⇒ Adwcleaner ⇒ http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/viewdow­nload/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner v pravo je obrazek HDD tak tam lkikni stahne se ti program jen klikni na stazenou ikonu pak spust scan po dokonceni scanovani .. klikni na report zobrazi se ti log …ten uloz a nehraj ho treba tady .. http://letecka­posta.cz/ pak se uvidi co dal …
No a jeste stahi toto .. http://www.eset­.com/cz/online-scanner-popup/ je to online scan od Esetu tim ze je online se ti nebude hadat s tvym antivirem .. po spusteni programu ho bude treba jeste malinko nastavit … zde je screenshot co vse ma byt potvrzene … http://www.ima­gehosting.cz/i­mages/bandiczwz­.jpg scan bude trvat v zavyslosti na velikosti dat ulozenych v pc a rychlosti pocitace …
PS;Kdyby jsi musela neco odstranit pomoci programu AdwCleaner tak si pred opravou nezapomen ulozit vsechnu rozdelanou praci ..nebot se to po odstraneni nakazy automaticky restartuje pocitac …!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Myslíš tohle okno ?! http://imagelin­k.cz/?v=vstiek­qiq.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

A tohle okno?

Zdroj: http://www.ima­gehosting.cz/?v=ka­tegorie.bmp

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek