pat a mat

Proč se o celebritách píše, že ukázaly více, než chtěly?

Celebrity snad předpokládají, že když mají výstřih po kolena nebo něco podobného, tak bude i něco vidět. Myslím, že se to píše hodně, to lidi tolik zajímá?

Nejlepší odpověď
Drap

Právě proto, že někteří novináři si myslí, že to hodně lidí zajímá.

Další odpovědi
led

Mienkotvorné médiá… svojim spravodajstvom vytvárajú mienku, názory ľudí o živote vo svete. Ich nezaujíma, či to niekoho zaujíma, oni sami vytvárajú o danú informáciu záujem, rovnako, ako vytvárajú celebrity, oni sami ich aj zatracujú.
K móde celebrit:
Mnoho celebrit sa oblieka provokačne, aby médiá mali o čom písať, ale aj mnoho celebrit chce napriek svojej popularite občas ostať aj v anonymite, sami sebou. Ak by sa „sivá myška z davu“ obliekla ako celebrita, okolie by síce krátkodobe zareagovalo, ale médiá predsa o neznámom „Myším kožíšku“ nebudú písať, koho by (podľa nich) zaujímala obyčajná „sivá myška z davu“. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZWyJp1-zE50
Počkajte si na „uhorkovú sezónu“ a let novinárskych kačíc…

ivzez

Kdyby to lidé nečetli, psalo by se o něčem jiném.
Takže – přestože to nechápu – to nejspíš bude lidi zajímat.

Ovšem ti, kdo takto píší, by měli změnit „výrazivo“.
Polobrity nikdy neukázaly „více, než chtěly“,
vždycky ukazují přesně to, co ukázat chtějí.
(Nemají-li čím jiným na sebe upoutat, předvádějí nahotu.)

zjentek

Drtivá většina národa jsou blbci a ty to skutečně zajímá (někteří mají i televizor). Platí pro všechny národy světa. ;)

Arne1

A o čem by novináři jinak psali? Samozřejmě ty „celebrity“ moc dobře vědí co ukazují, jenom dělají že je to omylem.

Emefej

Lidi to zajímá, na celebritách obvykle kromě umělých vnad nic zajímavého není. Bohatostí ducha zaujme pouze některá (rychle si nemohu vzpomenout, která to je).

plebs

Pat a mat, můj děda má názor, – je to nádhera většinou vnady z PVC, ještě by bylo zapotřebí trochu níže rozparek a uvést kolik má madam celebrita v sexu hodin odpracováno, rovněž, zda je v záběhu, neb před generální opravou