autacek

Proč se nelze s některými zařízeními připojit k internetu, pokud je zařízení připojeno přes tzv. wifi extender?

DHCP povoleno, u všech dojde k přiřazení interních adres, konektivita na jiná lokální zařízení funguje, externí spojení ani cesta na bránu však u některých (konkrétně Huawei), ne. Ani při ručním nastavení žádná změna. Při připojení bez extenderu vše bez chyb.

IPV6 na bráně pro jistotu zakázáno.

(extender tvoří wifi síť v pásmu 5G a připojuje se na stávající router jako klient na 2.4G)

Odpovědi
elkon

2,4G není 5G. Měly by být zapnuté obě varianty. Protože ne každé zařízení podporuje obě sítě. Pak si může vybrat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.