Proč se mi nechce připojit Microsoft Live Messenger (MSN), když jsem připojena k veřejné síti?

Občas bývám připojena k veřejným sítím, jako je například wifi v McDonalds a vždy jsem si mohla zapnout i MSN a vše normálně fungovalo. Nyní nevím proč, ale vždy když chci MSN připojit a zároveň jsem na veřejné síti, tak se mi MSN nechce připojit a napíše mi chybu.
Zkoušela jsem se MSN zapnout i když jsem byla připojená k veřejné síti na místech, kde dřív MSN fungovalo bez problémů, ale stále nic.
Přesto doma na naší wifi už funguje normálně. Nevíte v čem je problém?

Odpovědi
anonym

Z důvodu zabezpečení není možné se k těmto službám přihlašovat z veřejně dostupné wi-fo sítě. Pokud umíte nastavte si FireWall na to aby jste mohla toto dělat.