CobblíkCZ

Proč se mi laguje každá hra?

Zdravím,

Mam starší PC (Intel core 2 quad, gt 730 2gb), doteď hry jely bez problémů, dokud jsem přes program od Gigabytu (výrobce te grafarny) nepretektoval grafarnu. Když zapnu cokoliv (i Cod2) hra začne házet takové pruhy všemožné všude a hra spadne a ja musím resetovat PC atd.. Poradite mi někdo prosím? Zrovna ted jsem zapnul Rocket League, bugl se, spadl a na boku start lišty se mi v upozorneni objevilo: Aplikaci Rocket League byl zablokovan přístup ke grafickému hardwaru.

Předem díky ☺

Odpovědi
Quimby

" nepretektoval grafarnu". No, a když ji podtaktuješ na výchozí hodnoty, tak funguje normálně? Pokud ano, tak se ji prostě snažíš přetaktovat za její limity.

Tw!st

Zkus přeinstalovat ovladače