Proč se lidi stále dívají pohoršeně na dospělého muže co si hraje s cizími dětmi?

Odpovědi
NoNamer

Protože v naší společnosti se předpokládá, že větší zájem o děti mají ženy, protože jsou matkami. Muži jsou podle většiny pedofilové, nebo při nejmenším divní a nepociťují „mateřské“ pouto. (ostatně, ani se neříká otcovské pouto, nebo jsem to teda neslyšela)
Stejně jako žena která nechce děti a nemá k nim vztah je divná a zavrženíhodná, protože neplní své poslání být matkou, kdežto muž který nechce děti je normální a „je lepší“ že nebude své geny šířit.

anonym

Pohoršeně?
To jsem nezaznamenal…
Ale obecně rodiče (´hlídači´ dětí) dávají pozor na cizí lidi (obého pohlaví), kteří by si s dětmi chtěli hrát, jen těžko lze odhadovat jejich motivaci.

NikkiHeat

To máš odkud? S tím jsem se ještě teda nesetkal.....ale pokud se tak děje tak nejspíš z nějakých předsudků....­..každý není pedofil.