atlas

Proč se lidé nechávají tetovat a dávat piercing?

(Dejme tomu, že kvůli estetice ale dál? Vždyť to stojí spoustu peněz, bolí to, může se do toho dostat infekce… A stejně takový piercing třeba na pupíku moc lidí nevidí…)

Nejlepší odpověď
redy

Protože můžou a hlavně na to mají, ovšem to někomu vadí, protože na to nemá a to ho séře.
Nechápu, proč lidi pomlovaj někoho jen proto, že se jim to nelíbí.

Nikdo nikoho do ničeho necpe.

Víš, co je pro mě hnusný? Chlap s pupkem, zlášť v létě, vyvrhne břicho před sebe, natáhne sandály a vykračuje si jak king, to je teprve krása ☹

Další odpovědi
marci1

Proč? Těžko říci. Asi chtějí mít něco, co nemají jiní, chtějí se odlišit. V mladších letech se nechají tetovat a někteří pak v pozdějším věku, třeba kvůli dětem, práci si nechávají tetování odstranit. Zrovna dnec vyšel článek o tom, že třeba v USA stále prudce narůstá počet lidí, kteří si tetování nechávají odstranit. 🙂
http://www.de­nik.cz/ze_sve­ta/tetovani-v-usa-ztraci-kouzlo-stale-vice-lidi-se-ho-zbavuje-20160517.html

anonym

I přesto, že má odpověď byla primitivem smazána, trvám na svém: Lidé? To u mne nejsou lidé, ale primitivi, něco jako opice