… za všechny ty špatnosti, udavačstvím počínaje, přes
vyvlastňování majetku a vězněním a popravami těch co měli jiný názor
(ve vykonstruovaných procesech). Mají se za co stydět, nebo nemají?
Doplňuji:
Nemám na mysli komunismus jako ideu, ale mám na mysli tu praxi, která zde
proběhla… Nechápu to, když někdo v minulosti byl součástí zla, které
se prokázalo i odsoudilo, že i potom se hlásí k organizaci, ve které ten
zlý proces probíhal.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, quentos, anonym, BEAES, rynek878, Bumbes před 5800 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
KSČ již neexistuje, proč by se tedy KSČM zabývala minulostí? Domnívají se, že úpravou názvu se vše vyřešilo. Jim to stačí. Ale ostatním? Proto jste i Vy položil tuto otázku.
| 0 Nominace Nahlásit |
Kdyby si připustili realitu,včetně minulosti(nebo obráceně),asi by se vydali hledat vhodný strom.
| 0 Nominace Nahlásit |
Komunisti se nikdy stydět nebudou,nebot vše co dělali,dělali pro peníze a svůj blahobyt.Ti co to mysleli možná vážně skončili stejně v kriminále.
| 0 Nominace Nahlásit |
Proč se dnešní vláda nestydí za rozkrádání
při privatizaci v devadesátých letech. Má se za co stydět nebo ne ?
Ještě, že ten státní dluh nejde svést na minulý režim. Je 22 let po
převratu. Říkáte si demokrati. Respektujte už konečně 13 % voličů. To
není zase tak málo. Nikdy jsem nebyl v komunistické straně a vždy na mě
komunisti pohlíželi jako na škůdce. To jenom tak na vysvětlenou, ale
zápory dnešní doby začínají pomalu převyšovat zápory minulého
režimu.
„Ten který je“ to s těma penězma určitě myslíš jako vtip že ?
Doplňuji:
Nechci polemizovat o tom zda minulý režim byl lepší nebo ne. Jak pro koho a
to bude vždy. Nebudu zde ale říkat, že se dělalo vše pro peníze a nad
dneškem zavírat oči. Ano to je vymývání mozků !!! a tomu jsem se vždy
bránil a budu bránit i v současnosti.
Upravil/a: mosoj
| 0 Nominace Nahlásit |
Vy se stydíte za svůj názor?
Já ne.
Mám svůj názor. Když mě přesvědčíte, že váš a ne můj názor je
pravdivý, bude to i můj názor.
| 0 Nominace Nahlásit |
souhlasím s Led,každý má svůj názor.Komunistům byl ten jejich názor vštěpován několik desítek let,tak to je i s křesťanstvím atd.,zkrátka svým způsobem se jedná o vymývání mozků.
| 0 Nominace Nahlásit |
komunismus byl vymilani mozku jak uz rekl rynek,a lidi malokdy priznaji svou chybu natoz aby za ni nesli zodpovednost ci tresty,je na spolecnosti aby se branila
|
4Kdo udělil odpovědi palec? annas, Miroslavst, Toruk, 1popelka1
před 5799 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
to bylo opravdu vtipné,že komunisti dělali vše pro peníze a blahobyt.Za to dnešní vláda to dělá,jenom pro náš blahobyt.Ani to nemůžu komentovat,protože bych se musela rozčílit a dostala bych infarkt.
| 0 Nominace Nahlásit |

Proč by se měli komouši stydět, když se nestydí ODS, a hlavně když se
nestydí ani Vašík táta tunelářů. Rudý nebo modrý soudruh, je to jedna
pakáž, jen převlékli kabáty.
Tunely, falešné konkurzy, neoprávněné exekuce, čunkoviny, právní ochrana
zločinců a beznaděj obětí už nadělali víc škod, než celé
komunistické znárodňování.
Těch mrtvých pod pláštíkem neobjasněné majetkové kriminality také máme
požehnaně, tzv. vyvlastnění v režii ODS kapitalistů.
A to co se nyní děje, za komedie s ABL agenturou? Už jen očekávám změnu
názvu naší republiky na „Protektorát ABL“.
Jediní kdo se tu stydí jsme my obyčejní občané! Stydíme se za tu
politickou verbež, která nás vysává a okrádá, s hubou plnou
amerikanismů, ale legislativou vyčůraných českých tunelářů.
|
4Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, annas, alexandra, anonym
před 5799 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

Někteří jsou přesvěčeni o tom,že komunismus je dobrá věc a ti ostatní (je jich většina) mají hroší kůži a nebo nechtějí uznat zločiny. Neuznají nic.Jsou zabednění.
| 0 Nominace Nahlásit |
Raději budu žít ve svobodné zemi se skorumpovanými politiky než v zemi, která se svobodou neměla nic společnýho, i když korupce jen těžko vyplavala na povrch takže člověk měl dojem že je vše v pořádku.
| 0 Nominace Nahlásit |
Snad je to jenom z hlouposti, nechtěla bych jim přisuzovat, že milují zlo a nechtějí to vidět.
|
0
před 5799 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Pane Mosoji to není vtip.Stačí se podívat kolik lidí vstoupilo do strany po roce 68.Proč asi?
Nejde o názor,ale o ty stovky mrtvých.I jako čirá ideologie není životaschopná,o tom snad nebudeme prázdně žvanit.Jinak – malý tip – vzhůru do S.Koreje,tam je ještě fajn.
| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1805 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1483 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |