xiperio

Proč se k mojí předchozí otázce nikdo nevyjadřuje?

To je tak špatná nebo nesmyslná?

Odpovědi
L.G.

Nemusí být, může být jen nesprávně položená, nekonvenční a nebo odpověď je od podstaty nejistá, ptát se třeba smrtelníků, jak se jim líbí posmrtný život, sotva někdo z „nás“ odpoví, a nebo je složitá otázka, určitě nešlápnete vedle, když na odpovědi budete mít nějaký vlastní zájem, ale ten musí být upřímný, neklást otázky, u kterých je nulový zájem na odpovědi, to místní vycítí na dálku, když tam ten vlastní zájem bude, pokusí se Vám odpovědět skoro všichni… 👍. Třeba já, když jsem dobře naladěnej se o odpovědi zajímám, a znát to je, když jsem vzteklej a nepříčetnej, nebo jednou jsem měl zájem zpeněžit potenciál místního serveru, dopadne to špatně jak s otázkami, tak s odpověďmi, takže tak 🙂ps: a to že koketuju občas s blokací účtu, to je taky bohužel pravda 🤫

hapiky

Pochop: Kdo z nás zná na tvoji předchozí otázku správnou odpověď? Možná by správně odpověděli starostové či hejtman v dané lokalitě, ale ti mají jiné záchranné starosti. Nebo stojíš o nějaké tlachání do větru?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.