Complex

Proč se dělají kapesníky obohacené uklidnujícím heřmánkovým balzámem?

To, aby při častém smrkání nebyl červeně podrážděný frňák?

Nejlepší odpověď
annas

Heřmánek je hojivý, pokud často smrkáte,. můžete si odřít nos, zvláště při rýmě,. Tomu můžete zabránit či předejít,. když budete používat měkké papírové kapesníky,. včetně kapesníků s hřemánkovým balzámem nebo s měsíčkovým olejem,.

Druhá možnost – natírat se pod nosem např. heřmánkovým nebo měsíčkovým krémem?: