Nikikalu

Proč Poláci dokáží vyrábět pivo levněji než u nás?

Nejlepší odpověď
anonym

Pro – Myšák V.
Je vidět,že jsi znalec – Henryk Sienkiewicz – POTOPA ! Ale to,co píšeš je jinak než si myslíš.Ano,dokáži vyrábět pivo levněji a sám můžu potvrdit,že i kvalitnější od některých naších pivovarů a to z důvodu,že stát nezatěžuje výrobu vysokými daněmi.A představ si,že rolník(pokud ovšem víš co to je) neodvádí takové daně jako u nás a tím může vyrábět a zároveň prodávat levněji než (opět) u nás.Všichni,co nadáváte na polské potraviny se hodně mýlite a nevíte co je opravdu kvalitní.No jo,žrádlo ze západu,to musí být něco extra,že ? Jen se podívejte na složení těch potravin,které nosí značku okolních,západ­ních států.

Další odpovědi
Myšák V.

Protože mají skoro na vše dotace…
Kam polák vstoupí tam potopa(((

Nerozčiluj se Barbakane,prasne ti cévka))).Já to nemyslel nijak zle.Moje zkušenosti jsou horší než ty tvoje,ale to není z oboru potravin.Rolník vím co je,není mi 14let.Samo že máš pravdu s těma daněma.Čim to asi tak může ještě být)).A dobrý potraviny poznám taky neboj.Kdyby přede mnou stáli dvě totožné krabičky zápalek tak si ty americký nevyberu))Zdar My­šák