Proč pivu padne rychle pěna??

Když točím pivo, padne rychle pěna, proč???

Nejlepší odpověď
Dandi

Protože je určeno k rychlému vypití :D

Další odpovědi
Jivinho

Když se točí, musí se točit s přestávkami, aby pěna „vyoxidovala“ a tím pádem se stane krémovější

perumax

Protože pivo se má točit po pulitru a né jak to dělají zvejšky.nesmí být umytý jarem nebo jakýmkoli saponátem ale jen čistou vodou a nesměj do pulitru strkat prsty.dobrý hospodský to umí a slát ne.

sonice

Protože pivo se má točit s láskou,aby mělo pěknou hustou pěnu nejlépe s důlkem ,toč ho pomalu a po skle a neházej jen pěnu to pak není to pravé.To dobrý výčepní nedělá.

Attack-design

musí se točit pomalu a po skle