BEAES

Proč nenarostou delší řasy??

Chtěla bych mít delší řasy, proč mi nerostou, jen do určité délky. Jde jim nějak pomoci?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Někomu prostě není z hůry dáno.
Řešením, ale pouze dočasným, je akorát trvalá na řasy – stojí 300,– a nesmíte si mýt řasy, aby vám vydržely tři týdny. Zkušenost známé, pro mě jsou to zbytečně vyhozené peníze, i když i mně by se líbily delší, ještě hustější a zatočené řasy jako panenka 🙂

Další odpovědi
mosoj

Asi proto aby jste ještě viděla. Funkce očních řas je od přírody jiná (ochranná) než z ní udělal „moderní“ ( já bych řekl spíš nymyšlený a sobecký) člověk.

Cullinda

Jistá možnost tu je – vědci našli nový lék (bimatoprost) na zelený zákal a vedlejší účinek je podpora délky a hustoty řas.. Zjistili která složka to způsobuje a teď to za mnohem větší kačky prodávají krásychtivým ženám..
Aplikuje se asi kapka denně po dobu 3 měsíců a pak se udělá pauza a za půl roku zase aplikovat, protože řasy samozřejmě vypadávají.
http://www.ne­ovize.cz/cs/pro­dluzovani-ras-novinka-50/

pondělí

ach vy ješitné ženy,pořád chcete mít něco jiného,než máte.
nechte si je transplantovat,
a nebo přestańte koukat do zrcadla,
ale nebojte stáří vás s těchto blbostí vyléčí

anetadela1

Hlavně si je nestříhejte jako já, v domnění že narostou. Blbec jsem si je v pubertě ostříhala a až zhruba po 10 letech mi došlo, že je mám konečně zase jako dřív…
Já jsem je prodlužovala tak, že jsem se namalovala asi 3× za sebou vždy po uschnutí. Ono se to na sebe nabalilo a řasy pak vypadaly delší. Jinak jsem o žádným přípravku ještě neslyšela.

ibišek

Kosmetická firma Talika nabízí gel pro delší a tmavší řasy Lipocils Expert 10 ml.
Od známých mám jen pozitivní ohlasy.Já používám od Taliky hydratační gel s účinkem proti tmavým kruhům a otokům. A opravdu funguje.Jsem moc spokojená.