Avatar uživatele
BEAES

Proč nenarostou delší řasy??

Chtěla bych mít delší řasy, proč mi nerostou, jen do určité délky. Jde jim nějak pomoci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anetadela1, anonym, annas, Miroslavst před 5018 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Někomu prostě není z hůry dáno.
Řešením, ale pouze dočasným, je akorát trvalá na řasy – stojí 300,– a nesmíte si mýt řasy, aby vám vydržely tři týdny. Zkušenost známé, pro mě jsou to zbytečně vyhozené peníze, i když i mně by se líbily delší, ještě hustější a zatočené řasy jako panenka 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Asi proto aby jste ještě viděla. Funkce očních řas je od přírody jiná (ochranná) než z ní udělal „moderní“ ( já bych řekl spíš nymyšlený a sobecký) člověk.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Cullinda

Jistá možnost tu je – vědci našli nový lék (bimatoprost) na zelený zákal a vedlejší účinek je podpora délky a hustoty řas.. Zjistili která složka to způsobuje a teď to za mnohem větší kačky prodávají krásychtivým ženám..
Aplikuje se asi kapka denně po dobu 3 měsíců a pak se udělá pauza a za půl roku zase aplikovat, protože řasy samozřejmě vypadávají.
http://www.ne­ovize.cz/cs/pro­dluzovani-ras-novinka-50/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

ach vy ješitné ženy,pořád chcete mít něco jiného,než máte.
nechte si je transplantovat,
a nebo přestańte koukat do zrcadla,
ale nebojte stáří vás s těchto blbostí vyléčí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Hlavně si je nestříhejte jako já, v domnění že narostou. Blbec jsem si je v pubertě ostříhala a až zhruba po 10 letech mi došlo, že je mám konečně zase jako dřív…
Já jsem je prodlužovala tak, že jsem se namalovala asi 3× za sebou vždy po uschnutí. Ono se to na sebe nabalilo a řasy pak vypadaly delší. Jinak jsem o žádným přípravku ještě neslyšela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ibišek

Kosmetická firma Talika nabízí gel pro delší a tmavší řasy Lipocils Expert 10 ml.
Od známých mám jen pozitivní ohlasy.Já používám od Taliky hydratační gel s účinkem proti tmavým kruhům a otokům. A opravdu funguje.Jsem moc spokojená.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek