dgfdgf

Proč některý celebrity před focením prej třeba 2 dny nepijou?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud takovou celebritu znáš, je zcela jasné, že už to nemá v hlavě v pořádku.

Další odpovědi
yuko

At si celebrity pred focenim delaji, co chteji. Kdyz se ozeres a pak se budes fotit, nejspis budes vypadat blbe. Chces-li mit hezke fotky nebo se chystas na pohovor, tak Ti nejspis bude zalezet na tom, jak vypadas.
Jinak – never vsemu, co se pise na Internetu. To, co tu odpovidame, se jednoduse objevi pri vyhledavani. Kazdy si tu piseme, co chceme, je treba to brat s nadsazkou. Pelisky: The best uff from Pelíšky:
1.) Tatínek: „Mě dlouho rozčilovat nebudeš ty smrade!“
2.) Strejda: „Tak vidíš, brašule, profesor, profesor biologie, hm, ten ti to vysvětlí, s tim medvědem, čtyřmetrovým …!“
Tatínek: „Ježišmarjá. Já sem, já jenom říkám, to co říkali v televizi – že medvěd kodiak, měří tři metry sedmdesát, mami víš, von se toho hned chytá.“
Strejda: „Jistě! Tři metry sedmdesát, … tři metry sedmdesát má slon!“
Tatínek: „No a co?“
Strejda: „Africkej!“
Tatínek: „A co? Co?“
Babička: „Kluci, prosím vás!“
Strejda: „Bohoušku, nesmíš věřit všemu co se říká v televizi.“
Tatínek: „Já nevěřim všemu co říkali v televizi, říkám jenom, tam, tam říkali, von si stoupne na zadní, vztyčí přední tlapy, měří tři metry sedmdesát, možná víc, no …!“
Strejda: „Brašule, nevěř tomu. Já měřim sto osmdesát pět, …“
Tatínek: „No a co? Já měřím metr osmdesát tři, no co?“
Strejda: „Tak mě vlez na záda.“
Tatínek: „Nech toho! Nech si to …!“
Strejda: „Zkus se dotknout stropu, ty vole! …“

Zdroj: http://www.kou­le.cz/cs/clan­ky/7-celebrit-ktere-nepiji-alkohol-nikdy-63288.shtml

zjentek

Myslíš chlast. Protože ještě dva dny po chlastačce člověk vypadá jako zombie a to není na fotku.

anonym

Pro celebrity typu „vychrtlá rákoska“ je velmi důležité mít dokonale prázdný žaludek a působit tak tence jak to jen jde … i voda je problém 🙂 Kdyby mohly, vyzvrací i vnitřnosti aby vypadaly na fotkách dokonale …

Věřím že je to ale extrém a mnoho z nich to v hlavě nemá takhle domotané.

led

Pekná sprostosť… neverte všetkému, čo sa hovorí.
nepijú alkohol, vodu pijú. Ak by mali ísť na fotenie dehydratovaní, ťažko by to vydržali.

lota

Protože některé celebrity mají v hlavě vymeteno.