Proč některé ženy nosí tanga jako alternativu vůči klasickému spodnímu prádlu?

Prosím o zdůvodnění, klidně i muži.

Nejlepší odpověď
anonym

Vidím zde jiný důvod, který uvedu:

Podle toho, co si chci oblíct. Když mám v plánu hodně světlé letní kalhoty, vezmu si tělová tanga, aby nebyly vidět obrysy. Klasické kalhotky v tom případě zvětšují zadek, vypadaj blbě ty lemy, je to vidět a to se mi nelíbí. Když mám kalhoty s hodně vysokým pasem, vezmu si stejně vysoké spoďáry, zas aby nebyly vidět obrysy. Prostě pod každý oblečení se dávaj jiný spoďáry. Bokovky už se díky bohu nenosí, tak o nich psát ani nebudu.

Další odpovědi
nyjono

Vidím zde jiný důvod, který uvedu:

Jak píše Samba.
Některé typy kalhotek jsou pod oblečením vidět, tak proto.
Hlavně v létě, když se nosí oblečení z tenké látky.

Kepler

Vidím zde jiný důvod, který uvedu:

Zřejmě si v tom připadají sexy. Pokud má některá hezké poprdí, tak je dokonce i pravda, byť jen prosvítají skrz kalhoty. Ať žijí tri niti v riti!

aliendrone

Vidím zde jiný důvod, který uvedu:

Tohle bude asi vědět světový veleodborník zjentek (který mne poučil na stará kolena o existenci „C-stringů“, které já zaostalá vykopávka neznal). :) ;)

Osobně si myslím (důvod), že jsou SEXY, podobně jako jehlové podpatky atd. – ono to asi není moc příjemné – soudím jako každý, kdo měl to štěstí, že se mu trencle zařízly do prděle. ;) :D :D

Rybejsma

Vidím zde jiný důvod, který uvedu:

paul1

Protože je to otázka módy, vypadá to moderně a dobře.