jan.polasek

Proč nefungují správně mé stránky o osobních autech a nikdy se nenačtou?

Dobrý den, mám internetové stránky o osobních autech http://www.oso­bak.cz/ jenomže když je otevřu, tak se načtou, ale nikdy nepřestanou. Takové to malé kolečko se pořád otáčí a ukazuje mi, že se stránky neustále načítají. Nevíte někdo prosím, co by s tím šlo udělat? Dělá mi to jen na tomto webu o autech, absolutně nikde jinde s tím není sebemenší problém. A už jsem se ptal i jiných lidí a ti mi řekli, že jim to na těch mých stránkách o osobních autech (ale jen zde!) dělá a že nikde jinde s tím nemají problém. Jiní lidé mi ale řekli, že takový problém s tím vůbec nemají. Nejhorší na tom je, že to dělají úplně všechny stránky, pokud se podíváte například na nějakou diskusi http://www.oso­bak.cz/auto-na-dojizdeni-do-prace---na-prodej-levne-584/ tak je to to samé. Takže v podstatě je tím nakažený úplně celý web, ne třeba jen úvod. A nikdo mi doposud nijak neporadil.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pod jakým OS a v jakém browseru to dělá? Mě to v FF i ve Srware Iron pod Linuxem funguje normálně. Předpokládám, že jsi to nejdřív projel Firebugem, co to hlásí?

Další odpovědi
Hykam

Mě se stránky načtou v pohodě a načítání se ukončí (kolečko se mi netočí).

mosoj

Zkusil jsem to, načítá se to bleskově a bez problémů.
Zkus jiný prohlížeč.

arygnoc

pozrite si zdrojový kód stránky.
máte neočakavánu deklaraciu typu dokumentu <!DOCTYPE>, s čím niektoré prehliadače môžu (a majú) mať problémy.

:-Q