Hedvii

Proč na instagramu ostatní nevidí mé fotky?

Ahoj, mám takový problém. Když na instagram přidám fotku a poté kliknu třeba na jeden z přidaných tagů, moje fotka v seznamu fotek (u kterých byl dán tento tag) není. Mí sledující ji normálně vidí, ale taky když z jejich profilů kliknou na určitý tag, moje fotka se tam nezobrazuje. Chápu, že u často používaných tagů může být fotka někde hodně dole, ale nejde to bohužel ani u těch, které byly přidány třeba jen ke dvěma fotkám. Nemám soukromý profil. Prosím, nevíte někdo co s tím? Stalo se to někomu? Děkuji předem.

Odpovědi
MonkeyKing

Máš pravdu, že uhodně používaných tagů se fotka posune o hodně dál, ačkoliv si ji přidala pouze před sekundou, ovšem možná kdyby jsi počkala tak minutu, že by se tam objevila ( u těch méně používaných tagů)

Osobně se mi to nestalo, sice mi tagy taky blbly , ale je možné, že to může být přetížený