Avatar uživatele
Michal Kole

Proč mi Úřad práce a Česká správa sociálního zabezpečení nepřispívá na sebevzdělávání koupí odborných knih a DVD ?

Když například dávky na bydlení končí v rukách podnikatelů se sociálním bydlením, připomínající bezdomoveckou kolonii v lese, nebo dávky kočí ve formě spotřební daně na cigarety, alkohol, často i drogy a automaty.

Z mého psychologického profilu je jasné, že se rád dozvídám nové věci a knihy nebo DVD bych otevřel a něco zajímavého si přečetl a dozvěděl, což by mě mohlo v budoucnu pomoci na trhu práce.

Když chodit a kurzy mezi lidi by pro mě byl větší problém, než samostudium

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym před 3836 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Protože není záruka, že dotyčná osoba provádí autodidaktiku. Pokud by bylo přezkoušení před stanovenou komisí, tak by to byl zajímavý počin od státu.
-
Míchale, to je spíše dotaz na poslance a změně zákonů. Tento dotaz je opravdu bomba.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alfonz.SPO

Protoze oni vedi, ze to zvladnes i bez dotaci, protoze jsi FRAJER

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

skús knižnicu.
a nepotrebuješ dotácie.

Nepozeraj na druhých, kam dávajú aké peniaze, staraj sa o svoju peňaženku.
Argument, čo robia druhí, neobstojí (aj ty budeš skákať z okna, keď ostatní budú skákať z 13. poschodia?).

Takže napred si pozametaj pred svojim prahom, a potom sa pozeraj inde.

A štúdium v knižnici začni Bibliou – tam sa okrem iného i píše:
Nesúď, budeš súdený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

Protože, když to nacpou těm podnikatelům, tak od nich mají pokoj, kdežto, kdyby to nacpali do tebe, za půl roku bys jednak otravoval znovu a navíc by ses mohl vzdělat natolik, že bys je připravil o místo a to oni nemůžou chtít. Všeho s mírou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek