Avatar uživatele
zzzzz

Proč mi pořád chodí pozvánky na hry na facebooku?

Už jsem těm lidem psala snad stokrát ať mi nic neposílají, že o stejně hrát nebudu. Je to pořád dokola, furt to chodí. Posílají to ti lidé, nebo nějaký, automat, bez jejich vědomí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, Aga Ma A před 4405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A taky mi to chodí. A dost často. Tak to beru jako zábavu. Pokaždé se s chutí podívám, co že si to můžu zahrát, řeknu: " a nezahraješ si se mnou" a smažu celou nabídku.
Že to obtěžuje? No trochu. Je to zřejmě nutné zlo, když si někdo začne s FB.
Jsou maniaci, kteří určitě takové nabídky vítají a na FB nikdo nemůže tušit, kdo mezi ně nepatří.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Aga Ma A

mě taky a ty lidé to posílají kvůli tomu aby sme zy hry zacali hrát ale já už to ignoruji

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
david22

Posílají to lidé, ale existuje poměrně snadný způsob, jak to odfiltrovat. Z hlavy to teď nevím, ale dá se nastavit, aby ti nic nepřicházelo. Pohrej si s tím, třeba na to přijdeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

kliknu na zprávu a pak mimo do prostoru a tím se té zprávy zbavím, posílají Ti to sami..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Já se domnívám,dokonce jsem o tom přesvědčená,že část těchto pozvánek posílá i automat.Jak jinak si mám vysvětlit,že třeba moje sestra,ač před časem odpojená od netu,hrála hru,když tam vůbec nebyla.
To se mi totiž ukázalo už několikrát-právě hraje-v pravém horním rohu monitoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wolf

Upřímně, protože máš pitomé „přátele“ na FB (nebo aspoň některé z nich), kteří musí clicknout na každou hovadinu kterou jim FB ukáže, tedy například na podobné nabídky jako teď chodí tobě. Potvrzením té nabídky většinou dáváš té „aplikaci“ práva ke všemu možnýmu. Přístupem k tvým osobním údajům a fotkám počínaje, rozesíláním nabídek lidem ze seznamu „přátel“ konče. Z čehož vyplývá, že nabídky ti může posílat i „přítel“, kterej ti opravdu chce ukázat hru, která mu přijde zajímavá (a proto tam někde clickl na „pozvat ty a ty přátele“), nebo hra sama už bez jeho vědomí (protože jí to při potvrzení povolil.

Uf, trochu jsem se do toho zamotal, tak snad chápeš. Každopádě je dobře, že ty na každou blbinu neklikáš a nešíříš to tak dál.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek