panenka

Proč mi nejde stahování hudby a poslouchání?

prosím vás o radu nainstalovala jsem si do počítače mp3 download kde si můžu poslechnout vyhledanou hudbu. dala jsem stáhnout do dokumentu ale nic se mi tam neukázalo .myslela jsem si že když si to tam dam tak to tam budu mít a hudbu si můžu poslechnout i pak .seznam písní mi tam zůstal ale nejde to.můžete mi prosím poradit děkuji. ráda bych si stáhla písničky do počítače ale nevím jak uložit pouštět aby mi to šlo poradíte mi prosim o stručný popis děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Ve složce Dokumenty bývá ještě automaticky generovaná podsložka Hudba a hudební soubory se většinou automaticky ukládají právě tam. Pokud je tam nenajdete, můžete soubory vyhledat pomocí tlačítka Start a funkce Hledat, zda zadáte názav souboru (název písničky), který hledáte, a její umístění se Vám po nalezení ukáže. Sám mám občas guláš v tom, kam se mi písničky ukládají, a tohle zatím zaručeně zabralo.