Yeeeeeee

Proč mi na počítači nejde spustit program?

Mám stažený ze školy program datel na psaní všemi deseti. Dřív mi to šlo spustit, ale teď mi jen vyskakuje okno. Co s tím mám dělat?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Chybová hláška říká, že program nemůže najít cestu k souboru, který byl umístěný na ploše ve složce „Images“, který byl zřejmě přesunut nebo smazán …

Další odpovědi
postcd

ty lomítka jsou na začátku a na konci jiná. Asi bych zkusil vytvožit na ploše složku Images v tom složku 800 a do toho skopírovat nějaký .bmp obrázek a pojmenovat space.bmp. Jinak použít nějaký program pro hledání v obsahu souborů na disku a vyhledat „space.bmp“, a upravit nalezený soubor aby byla cesta jiná.