agentpv

Proč mi Aukro přestalo posílat emailem běžné automatické informace o příhozech, o nákupu zboží, o platbách …?

Nic jsem nově nenastavoval, prostě Aukro z ničeho nic přestalo posílat obvyklé automatické emailové zprávy…

Odpovědi
elkon

A proč se ptáš zde? Zeptej se u nich.

Drap

Zde to asi nikdo vědět nebude. Proč se nezeptáš na aukru?

plebs

Chodí pravidelně jedná se o nastavení.

agentpv

Neodpovídají a v tamních novinkách o tom nepíšou – myslím že to zrušili všem, ale chci mít jistotu.

cochee

Nezrušili, naopak, mi to chodit začlo, ale asi jsem znovuzakládal účet – ten starý jakoby mi zmizel, je fakt že jsem na Aukru X let nebyl.